HAKKIMIZDA

Ern Gümrük Müşavirliği Hakkında, Şirket Yapısı, Tarihçesi
Naci Kasım Sk. Hikmet İş Merkezi No:3 K:3 MecidiyeKöy / İstanbul
+90 212 217 35 15

HAKKIMIZDA

Kurumsal

2003 yılında İstanbul’da temelleri atılan şirketimiz, EMS Gümrük Müşavirliği adı ile kurulmuş, ilerleyen yıllarda gençliğin dinamizme ve deneyimin getirdiği uzmanlığa sahip olarak sektörün önemli kurumlarından biri haline gelmiştir.

Her geçen gün daha da büyüyen ve güçlenen şirketimiz “Kaliteli Hizmet” anlayışını korumak, müşterilerimizin güvendiği ve tercih ettiği isim olmayı sürdürmek, değişen ve gelişen dış ticarette daha iyi hizmet verebilmek için 2015 yılında ERN GÜMRÜK MÜŞAVİRİLİĞİ ve LOJİSTİK HİZMETLERİ A.Ş. olarak firma yapısını güçlendirmiştir.

Şirketimizin merkezi İstanbul’ da olup, İstanbul Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü’ne bağlı gümrük idarelerinde ve civar illerdeki idarelerde şube veya irtibat büroları mevcut olup, Sektöründe lider olan yaklaşık 350 müşterileri ile her biri kendi alanın da uzman gümrük müşaviri, müşavir yardımcısı ve diğer personeli ile yılda yaklaşık 8.500 gümrük işlemi yapmaktadır.

Şirketimiz, Üyesi olduğu İstanbul Gümrük Müşavirleri Derneği’ nin ‘’Etik Beyannamesini’’ imzalayarak sektörümüzün etik yasalarına uymayı taahhüt eden firmaları arasında yer almaktadır. Ayrıca, verdiği hizmetlerin kalite standartlarına uygun olması ve sürdürülebilir olması adına ISO-9001 Kalite Belgesine sahiptir.